Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v novopostavenom rodinnom penzióne BENY** v Novej Lesnej, ktorá leží priamo pod Vysokými Tatrami.

Nová Lesná leží len 3 km od Starého Smokovca, turistického centra Vysokých Tatier a 7 km od Popradu, ktorý je obchodným centrom celého podtatranského regiónu. Je tak ideálnym miestom na strávenie príjemnej dovolenky vo Vysokých Tatrách. Vďaka svojej polohe umožňuje turistom neďaleké výlety aj do Nízkych Tatier (25 km), Slovenského Raja (30 km) a Pieninského národného parku (35 km).

Náš penzión je situovaný na začiatku obce Nová Lesná pri príchode od Popradu. Z okolitých penziónov je najbližšie k zastávke tatranskej električky (od penziónu vzdialená asi 5 minút chôdze), k autobusovej zastávke je to približne rovnaká vzdialenosť.

Hosťom ponúkame ubytovanie v 2-, 3- a 4-lôžkových izbách. Každá izba v našom penzióne je vybavená samostatnou sprchou, WC a TV (slovenské programy). V penzióne je dostupná WiFi.

Okrem izieb majú hostia k dispozícii kuchyňu s jedálňou a samostatnú priestrannú spoločenskú miestnosť, v ktorej môžu príjemne stráviť večery. V lete je možné po dohode s prevádzkovateľom penziónu grilovať pri altánku pri penzióne.

Parkovať môžete bezpečne a bezplatne na uzavretom parkovisku priamo pri penzióne.

Navštívte nás v najkrajších horách Slovenska.
Tešíme sa na Vašu návštevu!